Potešilo nás poďakovanie pre naše CT pracovisko

Vedenie Dolnooravskej nemocnice s poliklinikou Dolný Kubín srdečne ďakuje za krásne slová uznania, ktoré boli venované kolektívu nášho CT pracoviska.

Pre celú našu nemocnicu je nesmiernou odmenou, ak od pacientov dostávame spätnú väzbu, ktorá vyzdvihuje ľudský prístup, profesionalitu a skvelé správanie nášho personálu. Takéto slová sú pre nás obrovským povzbudením a veľkou motiváciou neustále napredovať.

Pochvalu sme s hrdosťou odovzdali priamo kolegom na oddelenie. Našim pacientom prajeme hlavne veľa pevného zdravia!

Vedenie DONsP Dolný Kubín

donsp podakovanie ct